Sistemos gyventojams

Centrinės dulkių siurbimo sistemos AERTECNICA namams sudėtis

 

  • Centrinis dulkių siurblys AERTECNICA – pagrindinė sistemos dalis. Siurblio komponentai: elektros variklis su turbina, cikloninis filtras, smulkaus valymo filtras, valdymo bei indikacijos sistemos. Reikalingas vakuumui vamzdynuose sukurti ir išvalyto oro pašalinimui į lauką. Montuojamas pagalbinėje patalpoje, spintoje, balkone ar garaže.Prie siurblio jungiamas vamzdynas.
  • AERTECNICA vamzdynas – pagamintas iš specialios nedegamos PVC plastmasės su antistatiniais priedais. Yra specialios vamzdžių sujungimo detalės, kurios užtikrina ypatingą glotnumą sujungimuose. Atskiros detalės tarpusavyje klijuojamos. Vamzdynas reikalingas sujungti siurblį su vakuuminėmis jungtimis. Vamzdynas montuojamas  po grindimis, sienose, po pakabinamomis lubomis ir t.t. Draudžiama naudoti kanalizacijos vamzdžius.
  • Vakuuminės jungtys AERTECNICA – savotiška sklendė vamzdyno sujungimui su lanksčiąją žarna. Montuojamos 15 – 30 cm aukštyje nuo grindų. Turi nedidelį susiaurėjimą stambių daiktų, galinčių užkimšti vamzdyną sulaikymui. Jei šiukšlės praeina pro vakuumines jungtis, jos tikrai pateks į šiukšlių surinkimo konteinerį ir neužkimš vamzdyno. Jungtys turi 12 V kontaktus, kurie sujungti su siurbliu ir valdo siurblio įjungimą/išjungimą. Active  jungtys įjungia siurblį jas atidarius, Contact – įjungia siurblį įkišus žarną ar paspaudus mygtuką ant žarnos. Jungtys Open naudojamos prie atvirai sumontuoto vamzdyno, Floor – montuojamos grindyse.
  • Lanksti žarna AERTECNICA  7 ar 9 m ilgio žarna su slėgio reguliatoriumi, gali būti su siurblio įjungimo mygtuku, taip pat su variklio galios reguliatoriumi. Yra galimybė pagaminti žarną nuo 2 iki 21 m ilgio, tačiau ilgesnė žarna (daugiau  9 m.) didiną įsiurbimo varžą ir nerekomenduojama naudoti.
  • Priedai  - įvairių šepečių bei antgalių rinkiniai, žarnos apsauginė “kojinė” baldų apsaugai, priedai langų valymui, vandens ir pelenų siurbimui ir t.t.
  • Oro išmetimo sistema skirta pašalinti išsiurbtam orui, montuojama kartu su  triukšmo slopintuvu.

    Centrinė dulkių siurbimo sistema AERTECNICA bute